FYLLIS FAS FAMA Figa Ruminy FCI

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKIDSC00319Fyl
FYLLIS FAS FAMA Figa Ruminy FCI
– rodowód >>kliknij tutaj<<

CEA/PRA – gen.carrier,  badanie w wieku 7 tygodni CEA/PRA/CAT neg., MDR +/-.

Matka szczeniąt z miotu J , M , Q .

Osiągnięcia wystawowe:

W latach 2013-2014 uczestniczyła w 13 wystawach.
13 razy, uzyskała ocenę doskonałą, w tym:

2 x wybitnie obiecująca w klasie baby,
1 x wybitnie obiecująca w klasie szczeniąt,
1 x Najlepsze Szczenię w Rasie,
7 x ocena doskonała w klasie młodzieży,
2 x ocena doskonałą w klasie pośredniej.
4 x Zwycięzca Młodzieży,
2 x Najlepszy Junior w Rasie,
1 x Zwycięzca Płci Przeciwnej – BOS,
1 x BOB,
1 x BEST OF GROUP I – lok.II,
1 x BEST JUNIOR – lok.IV.

FYLLIS FAS FAMA Figa Ruminy FCI  – galeria:


Wyniki wystaw:
Rok 2013
L.p.DataMiejscowośćRodzaj wystawySędziaKlasaOcenaLokataUzyskane tytuły
1.06.10.2013RybnikKrajowaMałgorzata Hałas (PL)babywybitnie obiecująca1/1
2. 13.10.2013ZabrzeKrajowaMariola Semik (PL)babywybitnie obiecująca1/2
3.09-10.11.2013Kielce MiędzynarodowaPeter Harsanyi (H)szczeniąt
wybitnie obiecująca1/4Najlepsze Szczenię
Rok 2014
1. (4)26-27.04.2014OpoleMiędzynarodowaMałgorzata Hałas (PL)młodzieżydoskonałaV1/2Zwycięzca Młodzieży,
Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Płci Przeciwnej-BOS.
2. (5)04.05.2014ŚwierklaniecKrajowa Psów PasterskichBaronessa Dina von Hahn (D)młodzieżydoskonałaV2/2
3. (6)10-11.05.2014ŁódźMiędzynarodowaLidija Oklescen (SLO)młodzieżydoskonałaV3/7
4. (7)08.06.2014RacibórzKrajowaGrzegorz Robak (PL)młodzieżydoskonałaV1/2Zwycięzca Młodzieży,
5. (8)14.06.2014KrakówKrajowa Grupy IBogusław Chmiel (PL)młodzieżydoskonałaV1/1Zwycięzca Młodzieży,
Najlepszy Junior w Rasie, BIS JUNIOR lok.IV. Uprawnienia do tytułu Młodzieżowy Champion Polski
6. (9)14-15.06.2014KrakówMiędzynarodowaZoia Oleinikova (UA)młodzieżydoskonałaV2/2
7. (10)06.07.2014Ustroń (Oddział Bielsko-Biała)KrajowaBożena Czempas-Chowaniec (PL)młodzieżydoskonałaV1/2Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOB, BEST OF GROUP I - lok.II.
8. (11)17.08.2014Gorlice (Oddział Nowy Sącz)KrajowaEwa Marcinkowska (PL)pośredniadoskonałaV1/1
9.(12)19.10.2014PoznańMiędzynarodowaMałgorzata Hałas (Polska)pośredniadoskonałaV1/3
Rok 2015
10. (13)18.01.2015Sosnowiec (Oddział Będzin)KrajowaAnna Kochan (Polska)pośredniadoskonałaV1/1CWC
11.(14)20.09.2015Wawrzkowizna (Oddział Łódź)Klubowa Psów Pasterskich Ras NiepolskichAnna Albrigo (Włochy)otwartadoskonałaV2/8
12.(15)21-22.11.2015KielceMiędzynarodowaAndres Tunold-Hanssen (Norwegia)otwartabardzo dobra
13.(16)12-13.12.2015Nowy Dwór MazowieckiKrajowaAnna Redlicka (Polska)otwartadoskonałaV3/7
Rok 2016
1. (17)5-6.03.2016Drzonków (Oddział Zielona Góra)MiędzynarodowaMariola Semik (Polska)otwartadoskonałaV2/8
2.(18)10.04.2016Nowy Dwór Mazowiecki (Oddzial Legionowo)KrajowaPeter HarsanyiotwartadoskonałaV1CWC
3.(19)14-15.05.2016ŁódźMiędzynarodowaGalina Zhuk (Bialoruś)otwarta

doskonałaV2/3