OPS OPUS OB Figa Ruminy FCI

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI

rodowód >>kliknij tutaj<<

W roku 2017 największym wystawowym osiągnięciem było na Światowej Wystawie Psów w Lipsku,  uzyskanie w klasie szczeniąt/suki  oceny wybitnie obiecującej i  3 lokaty – na 8 szczeniąt w klasie.

W rankingu wystawowym za rok 2017 TOP-20, organizowanym przez Związek kynologiczny w Polsce, gdzie poddano klasyfikacji wyniki wystaw wszystkich owczarków szetlandzkich uczestniczących w wystawach, OPS zajęła 20 miejsce  –   >> patrz tutaj 10 strona <<

Młodzieżowy Champion Polski – tytuł uzyskany na 3 kolejnych wystawach – w licznych stawkach, w tym 2 wystawy o randze międzynarodowej.

OPS OPUS OB Figa Ruminy FCI:

Wyniki wystaw:

Rok 2017
L.p.DataMiejscowośćRodzaj wystawySędziaKlasaOcenaLokataUzyskane tytuły
1.12.08.2017ZakopaneMiędzynarodowaMałgorzata Supronowicz (Polska)młodszych szczeniątwybitnie obiecującawo 1/2Najlepsze Młodsze Szczenie w Rasie
2.2.09.2017ChorzówKrajowaMarja Talvitie (Finlandia)młodszych szczeniątwybitnie obiecującawo 1Najlepsze Młodsze Szczenie w Rasie
3.10.09.2017WarszawaKrajowaIwona Przeworska (Polska)młodszych szczeniątwybitnie obiecującawo 1Najlepsze Młodsze Szczenie w Rasie
4.23.09.2017WrocławMiędzynarodowaBarbara Czasławska (Polska)młodszych szczeniątwybitnie obiecującawo 2/4
5.01.10.2017RybnikKrajowaAnna Jaśkiewiczmłodszych szczeniątwybitnie obiecującawo 2/3
6.21.10.2017PoznańMiędzynarodowaMirosław Redlicki (Polska)szczeniątwybitnie obiecującawo 1/4Najlepsze Szczenie w Rasie
7.22.10.2017PoznańMiędzynarodowaAnna Redlicka (Polska)szczeniątwybitnie obiecującawo1/4Najlepsze Szczenie w Rasie
8.9-12.11.2017LeipzigŚwiatowaErika Heintz (Niemcy)szczeniątwybitnie obiecującawo3/8
9.19.11.2017Zakrzów O/RacibórzKrajowaMaria Zasada (Polska)szczeniątwybitnie obiecującawo1/2Najlepsze Szczenię w Rasie
10.25.11.2017KielceMiędzynarodowaGerard Cox (Irlandia)szczeniątwybitnie obiecującawo1Najlepsze Szczenię w Rasie
11.26.11.2017KielceMiędzynarodowaHans Ulrich Haberli (Szwajcaria)szczeniąt
wybitnie obiecujacawo1/3Najlepsze Szczenię w Rasie
Rok 2018
1.(12)10-11.02.2018KatowiceMiędzynarodowaRuth Wagner (Luksemburg)młodzieżydoskonałaV2/7
2.(13)6.05.2018RybnikKrajowaAnna Dzidt (Polska)młodzieżydoskonałaV1/3Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOB!
3.(14)2-3.06.2018LesznoMiędzynarodowaAnna Kochan (Polska)młodzieżydoskonałaV1/7Zwycięzca Młodzieży
4.(15)16.06.2018KrakówKrajowaElżbieta Chwalibóg (Polska)młodzieżydoskonałaV1/2Zwycięzca Młodzieży
5.(16)17.06.2018KrakówMiędzynarodowaBeata Klawińska (Polska)młodzieżydoskonałaV1/4Zwycięzca Młodzieży
6.(17)07.07.2018BędzinKrajowaJustyna Jezienicka-Kulik (Polska)pośredniadoskonałaV1/2CWC
7.(18)22.07.2018CzęstochowaMiędzynarodowaBarbara Larska (Polska)pośredniadoskonałaV2/3
8.(19)29.07.2018Zakopane - Kościelisko KiryMiędzynarodowaJudit Korozs-Papp (Węgry)pośredniadoskonałaV1CWC, CACIB, BOB