Zdrowych,pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary,nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju.
pełnych wiary,nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju.
Serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
oraz Wesołego Alleluja
oraz Wesołego Alleluja
życzy EwaS. i FigaRuminki

