Miot „E” kończy dwa lata!
Ogromne podziękowania za cudowną opiekę ; stworzenie wspaniałych warunków życia i rozwoju dla psiaków z miotu „E” .
Dodatkowe podziękowania dla Joli od ERIS EX ERA Figa Ruminy za poświęcenie nie tylko swojego czasu przy wyjazdach na wystawy.
Za wszystko, czego nie umiem ująć w słowa, a jestem Państwu ogromnie wdzięczna – jeszcze raz dziękuję.