MIOT „E” – 2-gie urodziny!

Miot „E” kończy dwa lata!

Ogromne  podziękowania  za cudowną  opiekę ; stworzenie wspaniałych warunków życia i rozwoju dla psiaków z miotu „E” .

Dodatkowe podziękowania dla Joli od ERIS EX ERA Figa Ruminy za poświęcenie nie tylko swojego czasu przy wyjazdach na wystawy.

Za wszystko, czego nie umiem ująć w słowa, a jestem Państwu ogromnie wdzięczna jeszcze raz dziękuję.