1 października 2013 roku – to dzień piątych urodzin miotu „B” .
Doskonale pamiętam emocje związane z narodzinami drugiego miotu KAMY.
Rosły, potem otworzyły oczy, zaczęły chodzić, później biegać i bawić się ze sobą.
Pamiętam dzień wyjazdu do swoich domów „w dorosłe życie” do swoich Właścicieli.
Rosły, potem otworzyły oczy, zaczęły chodzić, później biegać i bawić się ze sobą.
Pamiętam dzień wyjazdu do swoich domów „w dorosłe życie” do swoich Właścicieli.
Ogromne podziękowania dla :
Małgosi i Włodkowi – za cudowny dom dla BONUSA (mieszka ze starszym pół-bratem ANKUSEM),
Wspaniałej Rodzinie z Nowego Sącza – za cudowny dom dla BALBUSA,
i przeznaczeniu – które pozwoliło zostawić u nas BONĘ D.
DZIĘKUJĘ !!!