5 lipca 2013 roku – to dzień trzecich urodzin miotu „C” .
Jak dziś pamiętam narodziny, potem jak rosły i powoli rozchodziły się „w dorosłe życie” do swoich Właścicieli.
Ogromne podziękowania dla :
Agaty z Rodziną – za cudowny dom dla SASSI (CARNA CANTIONIS),
Ani K. – za ciężką pracę jaką wkłada na torze agility ćwicząc z CANNĄ (CAUSA PRIMA),
Małgorzaty J. z Rodziną – za cudowny dom dla CHIRONA (CHIRON CONSUS),
Marysi z ALMA SPEI i jej Rodziców – za cudowną półtoraroczną opiekę nad AYĄ
i dla moich Rodziców – za to, że 1,5 roku temu znalaźli u siebie miejsce dla AYI – obecnie BAJKI (CONTRA CRUDELIS) .
Jeszcze raz – DZIĘKUJĘ !!!