2-go maja 2003 roku w hodowli Raj Dla Zwierząt przyszły na świat szczeniaczki rasy sheltie

Jakiś czas temu, 2-go maja, przyszły na świat dwa śniade i dwa czarne szczeniaczki rasy sheltie…

Kama i Kenia mają dzisiaj urodziny !!!

Życzę im dużo zdrowia i aby były z nami jak najdłużej !!!

Dziękuję hodowczyni – Iwonie, że kiedyś zaufała mi i powierzyła najpierw trikolorkę, a potem śniadą sunię…

W imieniu Kamy i Kenii serdecznie pozdrawiamy wszystkie szetlandy – psie koleżanki i kolegów z ringów!

A sobie i ich Waścicielom życzymy – abyśmy jak najdłużej mogli spotykać się i w doskonałej kondycji prezentować nasze psiaki !

To właśnie Kamie i Kenii zawdzięczam, że  mogę zaprezentować  ich młodsze pokolenie w postaci dzieci z miotów A, B,C,D i E.