WNUKI

Siedem miesięcy temu cieszyliśmy się z urodzin 4 dzieci BONY & DUKA ; z czego tylko jeden pozostał w Polsce…

W dniu dzisiejszym z ogromna przyjemnością zamieszczam zdjęcia „moich” maluszków, które otrzymałam od Właścicieli. Do kompletu brakuje mi fotki śniadej suni – u nas Violetki  – teraz ELECTRY. Mam nadzieję, że będę mogła  dołączyć jej foto w najbliższym czasie. Pozostałe fotki w Galerii – WNUKI.
Dziękuję Właścicielom za cudowna opiekę nad maluszkami.