RUDEK – EPHEBUS EX ETERNA – opuścił rodzinne gniazdo

W piątek 11 maja br. RUDEK – EPHEBUS EX ETERNA – opuścił rodzinne gniazdo… Przez tydzień przebywał  jeszcze w Polsce. W dniu dzisiejszym wyjeżdża z polską rodziną do Anglii – będzie mieszkał niedaleko Birminhgam. Mam nadzieję, że szybko zaaklimatyzuje się w nowym miejscu – jest tak podobno wietrznie i wilgotno – będzie Rudek musiał „szybciej sierścią porosnąć” …

W Galerii – WNUKI  zdjęcia EFIKA ze swoim nowym najmłodszym ulubieńcem – dla mnie rozczulające…
A zobaczymy go… podobno raz w roku przyjeżdżają na wakacje do Polski.
Zatem do zobaczenia za rok…