Gonzo – ESTE EX ERILIS – wraz ze swoją Właścicielką wyleciał z lotniska w Balicach do Helsinek

W dniu dzisiejszym o godzinie 11,30 a.m. Gonzo – ESTE EX ERILIS – wraz ze swoją Właścicielką wyleciał z lotniska w Balicach do Helsinek. Potem czeka ich dalsza podróż, jeszcze bardziej na północ… Będzie miał do towarzystwa sześć szelciaków. Marjo – Właścicielka Gonzo – osoba przeurocza; serdeczna , otwarta – dałam Gonza ze spokojnym sercem, ale ze łzami w oczach… ostatnie puppy wyleciało z naszego gniazda i to TAK daleko… ponad 2.000 km…