XVIII KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH w Raciborzu

Dzisiejsza XVIII KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH w RACIBORZU :

KENIA RAJ DLA ZWIERZĄT – kl.weteranów; o.doskonała, V1/1, NWwR, BIS WETERAN IV.

DIA DOCTA FIGA RUMINY – kl.młodzieży; o.doskonała V2/3.

W GALERII – rok 2012 – fotka  z finałów – cieszy tym bardziej,że sędzia wybierał spośród 10-ciu weteranów…
I jeszcze w GALERII ROK 2012  fotka Właścicielek i GONZO w Finlandii. „Mój” czarnulek  przyzwyczaja się do  wystawowego świata .  Jedno co „rzuciło” mi się w oczy to wielkość ringów – tam faktycznie jest większa przestrzeń… (większa perspektywa- cokolwiek miałoby to okreslać).
W dniu dzisiejszym na Krajowej Wystawie Psów  Rasowych w Kaliszu , syn ACCI LARENTII FIGA RUMINY, wnuk KAMY zdobył ku mojej ogromnej radości :

HIDALGO DE SANGRE AMORENO –   kl.otwarta, V1,CWC, ZW PIES, BOB.