Na XXVI Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Nowym Sączu w dniu 18.08.2013 r.:
ERIS EX ERA Figa Ruminy – kl.pośrednia, o.doskonała, V1, CWC, Zwycięzca (Najlepsza Suka w Rasie).
KENIA Raj dla Zwierząt – kl.weteranów – o.doskonała, V1, NWwR, BOB- Zwycięzca Rasy, BIS WETERAN III, BOG-I III.
Dziękuję JOLI – Właścicielce ERY – za zgłoszenie czarnulki – pięknie obrosła sierścią i wydoroślała.
JOLI – dziekuję przede wszystkim za cudowną opiekę nad naszą najmłodszą latoroślą FYLLIS, która przez 3 tygodnie (podczas naszego urlopu nad morzem) gościła w prawdziwie wiejskich warunkach – mając działkę i taką możliwość , od wczesnej wiosny do późnej jesieni 20 km od Nowego Sącza, Era beztrosko i błogo spędza czas.
W tym roku mogła do niej dołączyć FYLLIS, którą ERA cudownie się zajmowała – dwie papużki nierozłączki.
Zresztą bezstresowy charakter małej widać było również w zachowaniu na wystawie – zero lęku przed hałasem, dużymi psami, ludźmi…
JOLU- raz jeszcze dziękuję!
Dzięki Tobie mogłam pojechać na wakacje z moją rodziną i dorosłymi psiakami…