XXVI KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH w Nowym Sączu – 18.08.2013r.

Na XXVI Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Nowym Sączu w dniu 18.08.2013 r.:

ERIS EX ERA Figa Ruminy – kl.pośrednia, o.doskonała,  V1, CWC,  Zwycięzca (Najlepsza Suka w Rasie).

KENIA Raj dla Zwierząt – kl.weteranów – o.doskonała,  V1, NWwR, BOB- Zwycięzca Rasy, BIS WETERAN  III, BOG-I  III.

Dziękuję JOLI – Właścicielce ERY –  za zgłoszenie czarnulki – pięknie obrosła sierścią  i wydoroślała.

JOLI – dziekuję przede wszystkim za  cudowną opiekę nad naszą najmłodszą latoroślą FYLLIS, która przez 3 tygodnie (podczas naszego urlopu nad morzem) gościła w prawdziwie wiejskich warunkach –  mając działkę i taką możliwość , od wczesnej wiosny do późnej jesieni 20 km od Nowego Sącza, Era beztrosko i błogo spędza czas.
W tym roku mogła do niej dołączyć FYLLIS, którą ERA cudownie się zajmowała – dwie papużki nierozłączki.
Zresztą bezstresowy charakter małej widać było również w zachowaniu na wystawie – zero lęku przed hałasem, dużymi psami, ludźmi…

JOLU-  raz jeszcze  dziękuję!
Dzięki Tobie mogłam pojechać na wakacje z moją rodziną i  dorosłymi psiakami…